Veiling

Gesigneerd Allianz Huldiging Shirt Marit Bouwmeester

Dit shirt is persoonlijk gesigneerd én gedragen door Marit Bouwmeester.

Winnend bod: €160,-
Masterclass door Wim de Bundel

Deze masterclass voor 10 personen neemt je mee langs een bijzondere reis vol praktische tips.

Thuisdiner Bon Bon

Thuisdiner Bon Bon

Geniet van een heerlijk thuisdiner met wijnarrangement voor 10 personen!

Uniek kijkje achter de schermen van het Erasmus MC

Uniek: Kijk mee achter de schermen van het Erasmus MC inclusief een rondleiding in het laboratorium. Max 8 personen inclusief lunch. Datum in overleg.

Luchtfoto Rotterdam "Blauwe Maas"

Een prachtige luchtfoto, waarin het belang van van het water voor Rotterdam geaccentueerd wordt!

Arrangement Heeren aan de Haven

Voor 4 personen. Incl. overnachting (met ontbijt), viergangendiner en wijnarrangement.